Krimi týden

KRIMI TÝDEN – příměstský tábor v termínu 3.-7.8.

Budeme řešit detektivní příběhy, logické hádanky, tajné vzkazy, šifry a hlavolamy. Vyzkoušíme si moderní i tradiční vyšetřovací metody a způsoby získávání důkazů. Procvičíme náš postřeh, smysl pro detail i pozorovací schopnosti. Pokud budeme úspěšní, možná pomůžeme vyřešit některý z případů vyšetřovaných Policií ČR.

a

Hlavní vedoucí: Bára Janíčková

a

POSTUP K PŘIHLÁŠENÍ:

1. Stáhněte si přihlášku.

2. Vyplněnou přihlášku odešlete na info@vzdelanedeti.cz.

3. Na základě vyplněné přihlášky Vám přijdou emailem veškeré další informace.

4. Zaplaťte zálohu do 30.6.2015.

aaa

Podrobnosti:

Turnusy tábora budou probíhat vždy od pondělí do pátku od 7,30 do 16,30 hod. Řízený program pro děti je každý den od 8,30 do 16 hodin. Děti budou denně docházet do prostor Housova mlýna v Táboře. Program bude realizován formou kreativních, pohybových a vědomostních aktivit a bude zaměřen na rozvoj komunikačních dovedností, které budou motivačně zaměřeny dle témata týdenního turnusu. Aktivity budou přizpůsobeny věku a schopnostem dětí. Naši lektoři jsou kvalifikovaní hlavní vedoucí táborů, lektoři výukových programů, seminářů a zájmových kroužků či učitelé.

Cena týdenního turnusu je 1600 Kč/dítě. V ceně je strava (přesnídávka, oběd, svačina), pitný režim, pojištění, materiál na program, pronájem prostoru, zajištění programu a péče o děti.

Základnu budou děti mít v prostorách Housova mlýna v Táboře. Čas budeme maximálně trávit venku, ať již v areálu Housova mlýna nebo jeho blízkém okolí. Prosíme, vybavte děti na pobyt venku. Hlídání dětí je v místě od 7,30 h do 16:30 h. Po včasné předchozí domluvě je možné vyzvednout dítě později (max. však do 17. hod).

a

Praktické informace:

Program dne:
7:30-8:30 příchod dětí
8:30-12:00 přivítání, představení denního programu, dopolední řízený program, svačina
12:00-12:30 oběd
12:30-13:30 klidová část dne, povídání si o tématu táborové hry
13:30-16:00 řízený odpolední program, svačina
16:00-16:30 vyzvedávání rodiči, volné hraní, volné tvoření (dle potřeby a nálady dětí)

S sebou: Děti s sebou musí mít vlastní uzavíratelnou láhev, pláštěnku, pokrývku hlavy, náhradní oblečení a obuv, batoh, šátek. Dávejte dětem oblečení a obuv vhodné na pobyt v terénu. Budeme s dětmi maximální čas venku.

Upozornění: První den tábora rodiče odevzdají kopii kartičky pojištěnce, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte – potvrzené lékařem, potvrzení o bezinfekčnosti (rodiče potvrdí, že je dítě zdravé a nepřišlo do styku s infekční chorobou, datum) s datem nástupu na tábor, doplatek účastnického poplatku – 1000 Kč, informace o možných alergiích. Potřebnou dokumentaci k vyplnění/potvrzení obdržíte emailem po odeslání přihlášky.
V rámci tábora se mohou uskutečnit exkurze, které si účastníci hradí sami, nejsou zahrnuty v ceně tábora. Na jejich cenu budete při začátku tábora upozorněni. Sourozenecká sleva je 100,- Kč/dítě, cena za 2 sourozence je tedy 3000,- Kč celkem, pro 3 sourozence 4500,- Kč, atd.
Oběd bude dovážen do prostor Housova mlýna z jídelny Barbados, v případě celodenního výletu bude oběd zajištěn v restauraci. Přesnídávku a svačinu dostanou děti v místě konání řízeného programu.

Tábor v plnohodnotném rozsahu je uskutečnitelný pouze v minimálním počtu 15 účastníků. V případě počtu 12-14 dětí, program se zkracuje do 14:00. Při rezervaci tábora se platí záloha 600 Kč, záloha je splatná nejpozději do 30. 6. 2015 na účet č. 2100723512/2010, která je vratná dle storno podmínek. V případě počtu dětí 11 a méně – ruší se i v pondělí ráno!!! V případě zrušení turnusu pro malý počet účastníků budou rodiče vyrozuměni 5 dní (do středy ) před zahájením turnusu a záloha se vrací v plné výši.

STORNO PODMÍNKY: 100% zálohy se vrací v případě zrušení tábora (turnusu) z důvodu nenaplnění kapacity nebo odhlášení dítěte nejpozději 14 dní před jeho zahájením. V případě odhlášení dítěte 13-6 dní před začátkem turnusu se vrací pouze 50 % zálohy. Při odhlášení dítěte 1-5 dny před akcí se záloha nevrací. Storno poplatek se neplatí, pokud si rodiče sami najdou vhodnou náhradu (po domluvě lze storno poplatek převést na jiný termín).

Pokud Vám nejde přihláška stáhnout, vyplňte a odešlete prosím ve formuláři „Objednat program“ Vaše jméno, email a telefon. Potřebné dokumenty a informace Vám zašleme na vyplněný email.

Objednat program "Krimi týden"

Komentáře: 0